جمعه 11 خرداد 1403 برابر با Friday, 31 May , 2024

تصمیم گیری درباره تأسیس بانک ایده

 

تأسیس بانک ایده در بیست و پنجمین جلسه سایت سخن تاریخ مورد بحث و گفتگو قرار گرفت:

عصر چهارشنبه 9 اسفند 91 بیست و پنجمین جلسه سایت با حضور اعضای سایت در گروه تاریخ اسلام مدرسه امام خمینی(ره) وابسته به جامعه المصطفی برگزار شد. در این جلسه، دکتر نعمت الله صفری مسئول سایت، بارگذاری سایت به زبان اردو و فرانسوی، علاوه بر زبان انگلیسی و عربی را از برنامه های در دست اقدام برشمرد. همچنین دکتر صفری، بر ضرورت حرکت سایت به سمت برقراری دیالوگ دو طرفه بین کاربر و کارفرما تأکید کرد و بانک ایده که در آینده نزدیک راه اندازی می شود را عاملی مهم جهت ایجاد ارتباط مستمر و مؤثر بین سایت و مخاطبان آن دانست.

 

اعضای سایت از پیشنهادات نافع و سودمند حجه الاسلام و المسلمین باقری بیدهندی از اساتید گروه تاریخ اسلام و از اعضای شورای سیاست گذاری سایت درباره ارتقای کیفی بانک ایده استقبال کردند. دکتر مرتضی شیرودی مدیر سایت نیز، ضمن برشمردن لزوم تأسیس بانک ایده، به تشریح طرحی پرداخت که پس از تصویب اعضا، عرصه ای برای طرح ایده های تاریخ اسلام و تاریخ ایران را فراهم می آورد که از دستاوردهای آن، دانش پژوهان و اساتید تاریخ در به منظور انتخاب موضوعات پایان نامه و پژوهش های تاریخی بهره خواهند برد.

  آقای علی الله اکبری مدیر روابط عمومی سایت به برنامه هایی که طراحی کرده است اشاره نمود که به معرفی شایسته و وسیع سایت سخن تاریخ خواهد پرداخت. راه اندازی خانه اساتید از برنامه هایی است که آقای سیدمرتضی حسینی به عنوان مسئول این بخش به تشریح آن پرداخت. خانه اساتید به معرفی اساتید تاریخ در سطح کشور می پردازد. سیدهدایت علی رضوی(مسئول ترجمه سایت) وعده داد که به سرعت بانک ایده را به زبان انگلیسی، عربی، فرانسوی و اردو ترجمه نماید.

سیدجمال موسوی(مسئول تهیه محتوا) تهیه چکیده های پایان های فعلی و چکیده های در دست اقدام  را پشتوانه مناسبی برای باندک ایده دانست و نیز محمدصادق غلامی(مسئول بخش گوناگون) از عرضه طرح کامل تر برای به روز رسانی بانک ایده خبر داد.

{jcomments on}

 

 

لینک کوتاه مطلب: https://tarikhi.com/?p=17136

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =

آخرین مطالب